Sterowniki

PX340 DMX Controller

PX340 main
PX340 main
PxDesigner 1
PxDesigner 2
PX340 Android 1
 • Opis
  PX340 DMX Controller jest zaawansowanym sterownikiem oświetlenia architektonicznego pozwalającym na kontrolowanie nawet najbardziej rozbudowanych instalacji oświetleniowych.
  Urządzenie dzięki programowalnym funkcjom pozwala sterować oświetleniem, multimediami i innymi urządzeniami wykonawczymi działającymi w oparciu o protokół DMX. Po skonfigurowaniu sterownik działa całkowicie samodzielnie.
  Urządzenie posiada 1 linię wyjściową DMX (512 kanałów) i umożliwia uruchomienie wielu elementów konfiguracji jednocześnie. Zdarzenia mogą być wyzwalane przez zegar astronomiczny, zegar czasu rzeczywistego, zaprogramowane timery, wejścia cyfrowe lub analogowe, aplikację na urządzenia mobilne lub za pomocą protokołu Modbus.

  Zaawansowana aplikacja na komputery PC (Windows, MAC, Linux) umożliwia zaprogramowanie urządzenia. Aplikacja posiada wbudowaną bibliotekę urządzeń, które można rozmieszczać na projekcie graficznym, co ułatwia tworzenie skomplikowanych pokazów świetlnych zsynchronizowanych z dźwiękiem. Do sterownika dołączona jest również aplikacja na urządzenia mobilne (Android), która daje możliwość prostego sterowania.
  W sterowniku można utworzyć do 8 użytkowników z różnymi prawami dostępu. Istnieje możliwość zdalnego logowania do sterownika z zewnętrznej sieci.

  Firma PXM udostępnia program do obsługi sterownika na urządzenia z systemem Android ™. Uwaga: Do prawidłowego funkcjonowania aplikacji niezbędna jest aktualizacja oprogramowanie firmware do wersji min. 00.00.00.61.
  Get it on Google Play
 • Dane techniczne
  kanały WE/WY DMX512/512
  wejścia sterujące ON/OFF16
  linie WE/WY analogowe 0-10V4/2
  konfiguracja przez PCLAN
  sceny251000
  programy512
  sekwencje128
  timery1024
  wymiary157,5 x 86 x 60 mm
  zasilanie12-24V DC
 • Do pobrania